Výpis nabídek
24
24
24
4 000 000 Kč
(48 780 Kč / m²)
Prodej
3+kk
82 m²
Sokolská, Trutnov
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
3+kk
plocha
82 m²
koupelny
PRODEJ BYTU SE ZAHRADOU V TRUTNOVĚ
Aktuálně nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk (změna dispozice z 3+1), a to v Trutnově, ulici Sokolsk...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní