Výpis nabídek
16
16
16
3 295 000 Kč
(58 839 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Souběžná, Teplice
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
56 m²
koupelny
Popis
Nabízíme k prodeji byt 2+kk o výměře 56 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu v klidné části Teplic – Prosetice.
Byt je v družstevním v...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Družstevní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Smíšená
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
17 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Souběžná, Teplice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
REALMAN REALMAN
Ing. Radislav Babák - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
REALMAN REALMAN
Ing. Radislav Babák - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce