SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 099 000 Kč
(124 366 Kč / m²)
Prodej
3+kk
41 m²
Slapy
Topovat

místnosti3+kk
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodej novostavby bytu 3+kk, 41 m2 + balkon 9 m2, ve 2. NP nově zrekonstruovaného bytového domu na poloostrově Ždáň, Slapy Praha-Západ. Bytová jednotk...

Elektrické
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Slapy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HVB Real Estate s.r.o.

Eva Žďánská