Výpis nabídek
9
9
9
8 690 000 Kč
(120 694 Kč / m²)
Prodej
3+kk
72 m²
Českobrodská, Praha 9
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
3+kk
plocha
72 m²
koupelny
Popis
Exkluzivní nabídka prodeje mezonetového bytu 3+kk, 73,4 m² – Praha 9, Hrdlořezy ul. Českobrodská.
Nabízíme k prodeji světlý mezonetový byt o dispozic...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Dřevěná podlaha
Vana
Přirozené světlo
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Po rekonstrukci
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
1 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Českobrodská, Praha 9
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.
Darina Smetanová - Pracovní doba: PONDĚLÍ - PÁTEK OD 9:00-17.00 HOD
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce