Výpis nabídek
9
9
9
12 990 000 Kč
(151 047 Kč / m²)
Prodej
4+1
86 m²
Rajmonova, Praha 8
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
4+1
plocha
86 m²
koupelny
Popis
Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+1 v atraktivní lokalitě Praha 8 – Kobylisy, ulice Rajmonova, jen pár metrů od stanice metra Ládví.
B...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Panel
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rajmonova, Praha 8
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
REALMAN REALMAN
Stanislav Svoboda - House ViP, s.r.o. - Praha 7
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
REALMAN REALMAN
Stanislav Svoboda - House ViP, s.r.o. - Praha 7
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce