Výpis nabídek
22
22
22
3 777 777 Kč
(72 650 Kč / m²)
Prodej
2+1
52 m²
Čkalovova, Ostrava
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
52 m²
koupelny
Popis
Jsou byty, které vypadají dobře v inzerátu.
A pak jsou byty, u kterých už po pár minutách na prohlídce víte, že odsud nechcete odejít.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Družstevní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Panel
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Čkalovova, Ostrava
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.