SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 100 000 Kč
(54 615 Kč / m²)
Prodej
3+kk
130 m²
Nákladní, Opava
Topovat

místnosti3+kk
plocha130 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme prodej krásného mezonetového bytu 3+kk, 130m2 v Opavě na ul. Nákladní. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Byt prošel v let...

Parametry

Vygenerováno z AI

Kuchyňské spotřebičeDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Plynové
Stáří nabídky: 63 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Nákladní, Opava

Občanská vybavenost

1. opavská realitka s.r.o. - Ondřej Veselý

Renáta Gratzová