Výpis nabídek
15
15
15
4 550 000 Kč
(108 333 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Politických vězňů, Olomouc
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
42 m²
koupelny
Popis
Nabízíme ke koupi byt 2+1 v oblíbené části Olomouce – Neředín, který je ideální volbou pro vlastní bydlení i investici.
Byt o výměře necelých 43 m² s...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Panel
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Politických vězňů, Olomouc
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.