SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 390 000 Kč
(52 767 Kč / m²)
Prodej
Atypický
159 m²
Soškova, Nové Město na Moravě
Topovat

místnostiAtypický
plocha159 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte bydlení, které vybočuje z řady? Tak právě pro vás máme atypický, kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 159 m2 v domě pouze se třemi byty. ...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Soškova, Nové Město na Moravě
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA - Reality Sedmička - CENTRÁLA - Žďár nad Sázavou