Výpis nabídek
23
23
23
3 800 000 Kč
(57 576 Kč / m²)
Prodej
2+1
66 m²
Kladská, Náchod
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
66 m²
koupelny
Popis
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 66 m2, který se nachází ve 4. patře panelového domu s výtahem v ulici Kladská v Náchodě.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní