Výpis nabídek
78
78
78
2 470 000 Kč
(70 571 Kč / m²)
Prodej
2+1
35 m²
Jaroslava Vrchlického, Most
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
35 m²
koupelny
Popis
Máme pro vás v nabídce nový, moderní a ještě neobydlený byt 2+kk po zdařilé rekonstrukci.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost koupě bytu v družstevní...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Družstevní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Panel
Podlaží:
2. podlaží z 10
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Jaroslava Vrchlického, Most
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
The Most reality s.r.o. - Century 21
Jan Svitavský
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
The Most reality s.r.o. - Century 21
Jan Svitavský
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce