Výpis nabídek
2
2
2 500 000 Kč
(40 323 Kč / m²)
Prodej
3+kk
62 m²
Okružní, Meziboří
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
3+kk
plocha
62 m²
koupelny
Popis
Převod členských práv byt 3+KK, 62 m, Meziboří, ul. Okružní
Cena: 2 250 000 Kč
Hledáte dostupné bydlení s dostatkem prostoru a klidnou lokalitou?
N...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní