Výpis nabídek
10
10
10
2 500 000 Kč
(55 556 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Zahradní, Lipník nad Bečvou
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
45 m²
koupelny
Popis
Hledáte byt, který si můžete zrekonstruovat přesně podle vlastních představ, nebo zajímavou investiční příležitost v Lipníku nad Bečvou?
Pak pro vá...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Nutná rekonstrukce
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Družstevní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Panel
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Zahradní, Lipník nad Bečvou
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.