Výpis nabídek
15
15
15
4 795 000 Kč
(77 339 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Bělohradská, Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
62 m²
koupelny
Popis
Exkluzivní prodej moderního bytu 2+kk (62 m²) s dvěma balkony a vlastním parkovacím stáním – Havlíčkův Brod
Nabízíme k prodeji výjimečný byt 2+kk o p...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Lodžie
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
153 dní
Aktualizováno:
153 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Bělohradská, Havlíčkův Brod
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.