SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 999 000 Kč
(90 879 Kč / m²)
Prodej
1+kk
33 m²
Víta Nejedlého, Chrudim
Topovat

místnosti1+kk
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodej útulného bytu o celkové ploše 33 m² v klidné části města Chrudim, konkrétně v ulici Víta Nejedlého. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží zděné...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Víta Nejedlého, Chrudim
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Reality Jebavá s.r.o.

Ing. Simona Lístková