Výpis nabídek
14
14
14
4 900 000 Kč
(144 118 Kč / m²)
Prodej
1+kk
34 m²
Čeladná, Čeladná
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
1+kk
plocha
34 m²
koupelny
Popis
Exkluzivní prodej kompletně zařízeného bytu 1+kk na Čeladné.
Nabízíme k prodeji plně zařízený byt o výměře 34 m², který se nachází přímo v centru Čel...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní