Výpis nabídek
28
28
28
7 950 000 Kč
(144 545 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Axmanova, Brno
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
55 m²
koupelny
Popis
Nabízím k prodeji světlý byt o dispozici 2+kk s balkonem na adrese Axmanova 535/6, Brno – Kohoutovice.
Byt se nachází v klidné a vyhledávané lokali...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Axmanova, Brno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
REALMAN REALMAN
Ing. David Raus - David Raus realitní služby
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
REALMAN REALMAN
Ing. David Raus - David Raus realitní služby
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce