SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 062 755 Kč
(100 523 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Рибља кост, Opština Tivat

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

The project is an ultra-modern premium apartment complex in the Bay of Kotor. Here, on the most picturesque coast of Montenegro, you can enjoy breatht...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyDřevěná podlahaChytrá zařízeníZabezpečeníOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeSprchový koutSamostatné wcPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 487 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Рибља кост, Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Montinvest Real Estate Company