SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 576 360 Kč
(191 047 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Radović, Opština Tivat

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

We offer for sale a 2-bedroom apartment in the Heights district of the Luštica Bay complex — one of the largest and most prestigious projects on the c...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Radović, Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty