SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
30 387 898 Kč
(289 409 Kč / m²)
Prodej
2+1
105 m²
Opština Tivat

místnosti2+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Designer apartment with panoramic sea view in Luštica Bay complex
2 bedrooms2 bathroomsProperty area: 105 m² + 44 m² terraces + 50 m² garden terrace w...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty