SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 129 868 Kč
(150 746 Kč / m²)
Prodej
2+1
107 m²
Opština Tivat

místnosti2+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Area: 107 m2 (99 m2 + 8 m2 terrace)

Bedrooms: 2

Bathrooms: 2

The apartment consists of large open-space living room with kithen and dining area ...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko