SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 946 470 Kč
(195 761 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
Stari Put, Opština Tivat

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the vibrant Centrale neighborhood of Lustica Bay HEIGHTS, these elegant three-bedroom apartments offer a perfect blend of contemporary Medi...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 56 dní

Lokalita

Stari Put, Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Astra Real Estate