SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
52 267 184 Kč
(223 364 Kč / m²)
Prodej
4+1
234 m²
Opština Herceg Novi

místnosti4+1
plocha234 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

A large family residence in Marina Village is offered for sale — the most prestigious coastal part of the Luštica Bay complex. The apartment combines ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Opština Herceg Novi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty