SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 283 766 Kč
(82 094 Kč / m²)
Prodej
1+1
40 m²
XIII, Opština Budva

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment in a New Building Near the Park — Budva
We offer for sale a modern one-bedroom apartment in one of the best areas of Budva for living and le...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

XIII, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty