SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 291 680 Kč
(158 515 Kč / m²)
Prodej
1+1
46 m²
Mediteranska, Opština Budva

místnosti1+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment in the Fontana residential complex, Budva city center
A cozy and fully furnished one-bedroom apartment is offered for sale, loca...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Mediteranska, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty