SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 054 016 Kč
(97 972 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
13. jul, Opština Budva

místnosti2+1
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A spacious apartment is offered for sale in the very center of Budva, with a total area of 72 m². An ideal location — just a few minutes’ walk to the ...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

13. jul, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty