SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 575 567 Kč
(70 109 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Omladinska, Opština Budva

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment in a new development with a stunning sea and mountain view

Location: Montenegro, Budva, Bečići
Status: New development
Area: 51...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Omladinska, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty