SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 216 887 Kč
(48 621 Kč / m²)
Prodej
2+1
169 m²
XVI, Opština Budva

místnosti2+1
plocha169 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A unique apartment is offered for sale on the top floor of a residential complex, with a total area of 169 m². This spacious and functional home is id...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

XVI, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty