SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 358 965 Kč
(89 060 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Stevana Štiljanovića, Opština Budva

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A magnificent apartment with a stunning sea view and exclusive designer renovation is for sale in Bečići, one of the most desirable resorts of the Bud...

Ostatní
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Stevana Štiljanovića, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty