SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 917 238 Kč
(56 101 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Sremskog fronta, Opština Budva

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two-bedroom apartment in Bečići. The apartment has a total area of 52 m2. It is located on the second floor of a residential building.

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Sremskog fronta, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty