SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 496 536 Kč
(73 714 Kč / m²)
Prodej
1+1
61 m²
XVI ulica, Opština Budva

místnosti1+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A beautiful apartment is for sale, located on the 3rd floor of a new building in the very center of Budva, on the city’s main street, in the immediate...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

XVI ulica, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty