SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 740 367 Kč
(91 117 Kč / m²)
Prodej
1+1
63 m²
Omladinskih brigada, Opština Budva

místnosti1+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

An apartment for sale, located on the 5th floor of a 6-story building, in the Bečići area, near the most beautiful beach on the Budva Riviera.

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Omladinskih brigada, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty