SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 203 221 Kč
(87 567 Kč / m²)
Prodej
1+1
48 m²
Ive Lole Ribara, Opština Budva

místnosti1+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

An apartment is offered for sale in a stunning complex in Bečići. The residential complex “Harmony” consists of ready-made premium-class apartments lo...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Ive Lole Ribara, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty