SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 444 480 Kč
(243 056 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Filipa Kovačevića, Opština Budva

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment by the sea An apartment for sale in the resort of St. Stefan. The apartment, with an area of 80 m2, is located on the 2nd floor and has a li...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Filipa Kovačevića, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty