SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 354 349 Kč
(33 239 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
I ulica, Opština Budva

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Very spacious four-room apartment of 131 sq. m, in the center of Budva, in the Rozino area (bus station, health center) with three bedrooms and two ba...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

I ulica, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty