SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 407 265 Kč
(83 104 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
XIX ulica, Opština Budva

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One of the biggest investment potential in BudvaSea view from every apartment!We present to you our new project, which represents a UNIQUE, MODERN and...

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

XIX ulica, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Montinvest Real Estate Company