Výpis nabídek
4
4
2 513 296 Kč
(69 814 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
Ulica 1, Opština Bar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
36 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
New residential complex in Bar – Green Belt: The embodiment of a dream by the sea
Welcome to a new unique residential complex located in the pictures...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
13 dní
Aktualizováno:
13 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Ulica 1, Opština Bar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.