SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 602 492 Kč
(80 055 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Glavni grad Podgorica

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se odlično namješten jednosoban stan površine 45 m² u Podgorici, u naselju New City, u zgradi KIPS-a.
Stan se nalazi na 5. spratu i odlikuje s...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Glavni grad Podgorica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Team Real Estate

Mladen Pejanović