SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 335 098 Kč
(49 683 Kč / m²)
Prodej
Atypický
47 m²
Цар Гаврил Радомир, Варна

místnostiAtypický
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Адрес недвижими имоти предлага двустаен Южен апартамент до Клиника НОВА, с чиста жилищна площ от 47 кв.м., на която са разположени: кородор, просторн...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Цар Гаврил Радомир, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС