Výpis nabídek
9
9
9
3 037 957 Kč
(52 379 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Блян, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
58 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
- АКТ 16 - НОВА ТУХЛА - ПАНОРАМА - ЗАВЪРШЕН ДО 'КЛЮЧ' - ПРОСТОР Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85819 Консултант Недвижими Имоти ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Блян, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce