SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 850 914 Kč
(89 941 Kč / m²)
Prodej
Atypický
154 m²
бул. Княз Борис I, Варна

místnostiAtypický
plocha154 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Представяме изключителен бутиков тристаен имот за продажба в един от най-престижните райони на град Варна, м-т Старите Лозя. Този апартамент, завършен...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaDřevěná podlahaVysoké stropyOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičePračkaPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

бул. Княз Борис I, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС