SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 709 140 Kč
(38 919 Kč / m²)
Prodej
Atypický
121 m²
Балатон, Варна

místnostiAtypický
plocha121 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

.Адрес недвижими предлага за продажба ТРИСТАЕН ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ сграда.Апартамента е с площ 121 кв.м., разположен на втори етаж ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Балатон, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС