SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 259 661 Kč
(37 661 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Крайбрежна, Варна

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

460853 Продава двустаен апартамент в кв.Галата. Състои се от антре, дневна с кухненски кът, спалня, санитарно помещение, килер и балкон. Имота се на...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Крайбрежна, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

МИРЕЛА - гр. ВАРНА