Výpis nabídek
10
10
10
3 281 013 Kč
(69 809 Kč / m²)
Prodej
Atypický
47 m²
Хан Севар, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
47 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ОБЗАВЕДЕН - СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ - ЮГОЗАПАД - РЕАЛНА КВАДРАТУРА - САНИРАН - Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85746 Имотът Представлява...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Zařízený
Typ budovy
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Хан Севар, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce