SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 969 622 Kč
(52 099 Kč / m²)
Prodej
Atypický
57 m²
Иван Кацарски, Варна

místnostiAtypický
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент с площ от 57 кв.м., разположен в нова тухлена сграда пред Акт 16, непосредствено до парка на жк. Възраждане 1. Жилището се намира ...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Иван Кацарски, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС