SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 948 751 Kč
(121 326 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Преспа, Варна

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новопостроена, модерна сграда с отлично местоположение зад хотел Черно море. Имотът е с издаден Акт 16 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Преспа, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС