Výpis nabídek
2 793 672 Kč
(48 167 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Стара планина, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
58 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Промо Оферта / Широк Център / 2 Стаи / Среден / Тухла / Слънчев / ПМ в цената/ За повече информация и оглед: Мариян Йорданов, тел.: 0897 84 25 25 www...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Стара планина, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce