SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 048 624 Kč
(36 904 Kč / m²)
Prodej
Atypický
191 m²
Пеньо Пенев, Варна

místnostiAtypický
plocha191 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Просторен мезонет с морска панорама и асансьор в апартамента Предлагаме впечатляващ мезонет, разположен на 3-ти и 4-ти етаж в модерна сграда. Имотът ...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Пеньо Пенев, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС