Výpis nabídek
12
12
12
4 252 508 Kč
(55 227 Kč / m²)
Prodej
Atypický
77 m²
Николай Хайтов, Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
77 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Новострояща се модерна сграда с гледка към морето от кота нула. Местност Акчелар е един от елитните райони в гр. Варна. Парцел в близост до гора, ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
20 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Николай Хайтов, Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.