Výpis nabídek
4
4
2 554 040 Kč
(40 540 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
Варна
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Двустаен / Непреходен / Панорама / ТОП Локация / Перфектно разпределен Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов - 0895 501 003 / novdom1.bg 84423 ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
39 dní
Aktualizováno:
12 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Варна
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
НОВ ДОМ 1
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce